500$ Gratis Crypto

Users who viewed this discussion (Total:16)

SalaslcaZ

Veteran
Veteran

Threads
5
Reaction score
18
Da, cam asa suna un anunt al celor de la UNISWAP X

1603378836692.png

Ideea e ca vor scoate pe piata UNISWAP X care va valoara 1 dolar, iar toti cei care se vor inregistra, vor primi 500 de monezi.

Dupa cum bine stiti, acum o luna s-au dat din nou aproximativ 500 monede UNISWAP (UNI) care au ajuns sa valoreze peste 1500$ (gratis)

E destul de simplu sa va inscrieti.. intrati pe link-ul de mai jos si urmati instructiunile (nu dureaza mai mult de 5-10 minute)

Timpul e limitat..in 25 se vor da banii iar in 28 se va lista moneda..asa ca, grabiti-va!!

edit: acum am vazut ca am pus la sectiunea proasta..mutati va rog la sectiunea corespunzatoare

Last edited:

HiDroX

Mr. Duck
Staff member
Administrator

Threads
1
Reaction score
2
Occupation
Vand bidoane si car boltari
Discord
HiDroX#8149
Da, cam asa suna un anunt al celor de la UNISWAP X

View attachment 578

Ideea e ca vor scoate pe piata UNISWAP X care va valoara 1 dolar, iar toti cei care se vor inregistra, vor primi 500 de monezi.

Dupa cum bine stiti, acum o luna s-au dat din nou aproximativ 500 monede UNISWAP (UNI) care au ajuns sa valoreze peste 1500$ (gratis)

E destul de simplu sa va inscrieti.. intrati pe link-ul de mai jos si urmati instructiunile (nu dureaza mai mult de 5-10 minute)

Timpul e limitat..in 25 se vor da banii iar in 28 se va lista moneda..asa ca, grabiti-va!!

edit: acum am vazut ca am pus la sectiunea proasta..mutati va rog la sectiunea corespunzatoare
Cred ca poate fi teaca, din vara foarte multe scam-uri s-au legat de uniswap. Din prima suna prea bine sa ofere 500$ pentru munca 0. :)

SalaslcaZ

Veteran
Veteran

Threads
5
Reaction score
18
Scam sau nescam, foarte mulți care au avut conturi vechi au primit monede.. De ce nu ar da și acum

Magic

Alin
Staff member
Administrator

Threads
11
Reaction score
45
Occupation
Greu de spus
Discord
Magic#3585
Fiindca e scam care doar profita de imaginea uniswap :)
Aveti mare grija la scamuri, pierdeti timp si bani.

Top Bottom