Anunt despre server !

Status
Not open for further replies.

Alex.

MANIACX FOREVER!!
Manager Server
Veteran

Reaction score
31
Salut. In seara asta sau maine cel tarziu vom schimba firma de HOST din mai multe motive. Adresa de IP nu o sa mai fie aceeasi, lagul de pe server nu o sa mai fie, o sa fie totul in regula! Toate informatiile despre server le vom scrie in topic-ul acesta! Multumim pentru intelegere !!

Alex.

MANIACX FOREVER!!
Manager Server
Veteran

Reaction score
31
Salut! Ieri a fost schimbat IP-ul serverului și fiindcă faptul ni l-a schimbat, am primit un IP Banat în care nu putem da boost, pur și simplu ne-a dat un IP banat... Sper că astăzi o să ni-l schimbe într-unul în care nu este banat la serviciile de boost. Îmi cer personal scuze pentru greșelile făcute de până acum, promit să remediez problema după ce este totul bine. Momentan am pus pe hide topic-ul cu voturi pe server, când o să meargă totul bine, am să modific înapoi, îmi cer scuze pentru oamenii care și-au pierdut 2-3 minute pentru a ne vota serverul nostru de Respawn. Nu o să se mai întâmple! Revin cu edit astăzi sau când îmi va schimba IP-ul. Mulțumesc pentru înțelegere!!

Alex.

MANIACX FOREVER!!
Manager Server
Veteran

Reaction score
31
Salut! Vreau sa va anunț ca official serverul de Respawn este online și va puteți conecta pe IP-ul 188.213.212.126:27015. Diseară voi pune sa puteți vota și serverul zilnic, ne pare rău pentru inactivitatea mare din ultima vreme, dar acum nu o sa mai fie nici o problemă, totul o să fie în regulă!! Boost o să fie ON zilele ce urmează, adminii stați pe aproape și fiți activi. Cu toate acestea, CONNECT 188.213.212.126:27015 best server mod Respawn! ❤❤

Orice anunț se va fa e de acum încolo se va posta aici, țin sa menționez ca doar STAFF-UL poate sa posteze aici, adică eu sau @xxL .
Post automatically merged:

In acest moment este BOOST ON PE SERVERUL NOSTRU DE RESPAWN! 24H va fii BOOST-ul on!! Haideti si voi pe server. <3

Adminii va rog sa fiti activi si sa va incepeti sa va faceti orele!

@MIB , @DaE || IceMAN` , @Strumfi , @Carrotul , @R3d0x vreau sa fiti activi si sa va faceti orele!! BOOST este on 24h, deci va rog frumos. Evidenta adminilor va avea loc saptamana viitoare, deci va rog sa fiti cat mai activi zilele ce urmeaza! ;)

Last edited:
  • Like
Reactions: xxL

Alex.

MANIACX FOREVER!!
Manager Server
Veteran

Reaction score
31
BOOST ON PE RESPAWN! Rog toti adminii sa isi faca activitatea, o sa fac si topic-ul cu evidenta zilele urmatoare, deci asa ca vreau activitate si implicare din partea voastra! <3 CONNECT RS.MANIACX.RO

Status
Not open for further replies.
Top Bottom