Cand murim?

Status
Not open for further replies.

Keops

Veteran
Veteran

Reaction score
26
Stiti ca persoanele bolnave foarte rau ii intreaba pe doctori cat mai au de trait, asta va intreb si eu.. cand murim sau cat mai avem de trait? Ma refer la mnx, ca simt asa nevoia sa specific :))

Delete, ca e forta rau si forumul :))

kappalin

Veteran
Veteran

Reaction score
10
Suntem in faza beta. Ce n-ai inteles?
Chiar zilele astea am inteles ca administratorii au facut o cerere de fonduri europene pentru maniacx. Alex nu mai are grad pentru ca s-a apucat de videochat si nu ii mai permite timpul sa stea sa se ocupe de forum. Totul se leaga, banii se strang.
Si eu sunt la fel de nerabdator ca si tine, dar ce sa facem. Asteptam.

Alex.

MANIACX FOREVER!!
Manager Server
Veteran

Reaction score
31
Suntem in faza beta. Ce n-ai inteles?
Chiar zilele astea am inteles ca administratorii au facut o cerere de fonduri europene pentru maniacx. Alex nu mai are grad pentru ca s-a apucat de videochat si nu ii mai permite timpul sa stea sa se ocupe de forum. Totul se leaga, banii se strang.
Si eu sunt la fel de nerabdator ca si tine, dar ce sa facem. Asteptam.
Eu încă mai am acces, gradul nu îl mai am, când se hotărăsc băieții să revină și văd interes din partea lor am să revin. Și nu, nu m-am apucat de videochat. Ce să știi tu, dacă e beta zic că se putea face ceva nu? Băieții au spus că din luna Iunie intram în forță, suntem în Iunie, vezi ceva implicare domnu? 😂😂 Se pare că îți trebuiesc și ochelari :))

CUCUBAU.

Super Moderator
Staff member
Super Moderator

Reaction score
22
Eu încă mai am acces, gradul nu îl mai am, când se hotărăsc băieții să revină și văd interes din partea lor am să revin. Și nu, nu m-am apucat de videochat. Ce să știi tu, dacă e beta zic că se putea face ceva nu? Băieții au spus că din luna Iunie intram în forță, suntem în Iunie, vezi ceva implicare domnu? 😂😂 Se pare că îți trebuiesc și ochelari :))
nu ti-ar sta rau pe videochat oricum ,am auzit ca te-ai pus pe slabit,esti pastila femeilor ,faci un ban frumos

Alex.

MANIACX FOREVER!!
Manager Server
Veteran

Reaction score
31
nu ti-ar sta rau pe videochat oricum ,am auzit ca te-ai pus pe slabit,esti pastila femeilor ,faci un ban frumos
Imi pare rau, nu ma pasioneaza... E cel mai bun pentru tine videochatul, am auzit ca sperii pe toata lumea (te-ai prins tu). ;)

Magic

Cryptomaniac
Staff member
Administrator

Reaction score
88
Fara mine nu exista maniacx.. si asta nu e ok..
In afara de caterinca nu stie unu misca ceva :) so cool

Alex.

MANIACX FOREVER!!
Manager Server
Veteran

Reaction score
31
Fara mine nu exista maniacx.. si asta nu e ok..
In afara de caterinca nu stie unu misca ceva :) so cool
Asa s-a intamplat de fiecare data sa se faca caterinca cand vad ca nu e implicare si ca ai alte treburi personale.. Naspa, sper sa revenim in curand cat mai repede si sa iti rezolvi probleme pe care le ai. ;)

Magic

Cryptomaniac
Staff member
Administrator

Reaction score
88
Asa s-a intamplat de fiecare data sa se faca caterinca cand vad ca nu e implicare si ca ai alte treburi personale.. Naspa, sper sa revenim in curand cat mai repede si sa iti rezolvi probleme pe care le ai. ;)
Tu ai renuntat la grad pentru caterinca, te-ai dat primul la fund. :) Functia aia iti era prea mare oricum.

R3d0x

Super Moderator
Staff member
Super Moderator

Reaction score
35
Tu ai renuntat la grad pentru caterinca, te-ai dat primul la fund. :) Functia aia iti era prea mare oricum.
=))))))), good one.

Keops

Veteran
Veteran

Reaction score
26
Magic, lasa functiile si gradele si accesele.. cand murim? :))

Choco-Latte

Veteran
Veteran

Reaction score
24
cine nu se implica e bulangiu acu gata hai la treaba

Doge

Veteran
Veteran

Reaction score
10
bagati iar chatu

Choco-Latte

Veteran
Veteran

Reaction score
24
lasa we magic ca termin cu sesiunea pana pe 20 sper si dupa vorbim noi si facem frumos

Magic

Cryptomaniac
Staff member
Administrator

Reaction score
88
Gata, am revenit :) sa lasam discutiile inutile si sa vedem ce putem face, topic closed.

Status
Not open for further replies.
Top Bottom