Cerere avatar Dragos

Users who viewed this discussion (Total:0)

Status
Not open for further replies.

Dragos

Veteran
Veteran

Reaction score
12
  • Tip: Avatar
  • Dimensiuni: standard
  • Culori(culoare principala & secundara): nu stiu...
  • Text: Dragos
  • Tematica: [Obligatoriu specificati tematica]: Disturbed
  • Alte informatii: As dori sa vad si animatie cu foc ceva frumos, nebuneli, dar si simpla daca doriti si aveti timp :)
  • Ultima cerere facuta[Obligatoriu link]: e prima
  • Poza:

Last edited:

Carrotul

Want some?
Veteran

Reaction score
32
Mie asta mi-a dat la search "Distrubed" o trupa rock , iar asta pare a le fi emblema banuiesc , daca nu e bine , lasi un mesaj!

Edit: Acum am observat ca postat si flavian .
Ce e drept animatiile sunt mai greu de realizat , desii se pot gasii texturi sub format gif , doar ca strica mult , un avatar dupa mine si ochiul meu da mai frumos simplu , daca doresti o schimbare , am spus lasa-mi un mesaj si rezolv , fac si animat daca e cazul!
Edit2: Dragos , n-ai de ce sa-ti ceri scuze , suntem inca in desfasurarea proiectului , e normal sa apara piedici pe parcurs!

ediT: Poftim si cu poza ceruta de tine -

Last edited:

Flavian

Sure???
Veteran

Reaction score
54

Nu cred ca e asa greu sa te decizi pe ce poza vrei sa lucram, daca tie nu ti place ce poza gasesc eu, a si eu de exemplu si folosescc ae sau alte chestii si nu fac animatii in photoshop

@edit
Nu e problema, dar daca tot avem un regulament trebuie sa l respectam

Last edited:

Dragos

Veteran
Veteran

Reaction score
12
Mie asta mi-a dat la search "Distrubed" o trupa rock , iar asta pare a le fi emblema banuiesc , daca nu e bine , lasi un mesaj!

Edit: Acum am observat ca postat si flavian .
Ce e drept animatiile sunt mai greu de realizat , desii se pot gasii texturi sub format gif , doar ca strica mult , un avatar dupa mine si ochiul meu da mai frumos simplu , daca doresti o schimbare , am spus lasa-mi un mesaj si rezolv , fac si animat daca e cazul!

Nu cred ca e asa greu sa te decizi pe ce poza vrei sa lucram, daca tie nu ti place ce poza gasesc eu, a si eu de exemplu si folosescc ae sau alte chestii si nu fac animatii in photoshop

Va rog sa ma iertati, dar am uitat sa las si poza pe care sa lucrati...

Am zis doar daca se poate si doriti sa faceti cu efecte si nebuneli... am vazut regulamentul... a fost doar o mica chestie adaugata la "Alte informatii"

Status
Not open for further replies.
Top Bottom