Comunitatea ManiacX a revenit in forta

Users who viewed this discussion (Total:0)

Magic

Cryptomaniac
Staff member
Administrator

Reaction score
88
Salutare maniaci ?

Suntem incarcati de entuziasm si speram ca impreuna sa facem o comunitate care infloreste in fiecare zi. Acum suntem la inceput dar zilnic vom incerca sa progresam, sa evoluam spre o versiune mai buna ca ieri.

Daca aveti o idee, o propunere, o sugestie apasati butonul reply si impartasiti cu noi.
Avem in minte si pe foaie destule chestii de facut, atat la forum cat si la nivel de comunitate. Vom reveni si cu reznick pentru serverele de cs 1.6 si speram noi si cu o versiune noua. Daca cunosti tehnic pentru serverele de jocuri publice (cs 1.6, csgo, samp, fivem, etc.) sau vrei sa ne ajuti in orice fel nu ezitati sa spuneti la ce sunteti buni.

De data aceasta pe langa gaming intentia noastra e sa ne axam si pe alte domenii de activitate forumistice, cu tot ce ne ofera internetul, inclusiv informatii despre un castig financiar din online.

# Vrem feedback-ul vostru atat pentru o problema ce tine de forum sau de comunitate cat si despre ce ati vrea sa fie adaugat nou, o functie, un joc, un server.

Pana una alta, bun venit si hai sa construim impreuna din ideile fiecaruia o comunitate nemuritoare. ?

Magic

Cryptomaniac
Staff member
Administrator

Reaction score
88
Gmail-ul inca ne considera spam, va rog sa scoateti manual mail-ul din spam (mail de confirmare a contului). Incercam sa rezolvam si asta.

Magic

Cryptomaniac
Staff member
Administrator

Reaction score
88
Maine respectiv tot week-end-ul vom pune la punct niste chestii importante iar de luni incercam sa dam drumu si la servere de jocuri, cs 1.6, samp, csgo, etc. Trebuie sa avem putina rabdare si le rezolvam pe toate.. ma impart pentru destule chestii legate de comunitate iar multi-functionalul asta ma depaseste putin.. fiind doar eu cu mine cam in orice fac pe-aici.
Pana luni daca vreti sa ajutati financiar anticipat pentru un anumit server va astept cu un mesaj, tot saptamana viitoare voi posta si informatii oficiale despre donatii si tot ce mai este necesar, inclusiv reznick si aranjarea forumului care este destul de migalos si mananca mult timp dar imi place.

Magic

Cryptomaniac
Staff member
Administrator

Reaction score
88
Am revenit de 2 saptamani online, din care nu am avut timp cateva zile sa intru din motive personale. Tin sa mentionez ca eu personal ne consideram in faza beta inclusiv pentru toata luna Mai 2020, intre timp adaugam chestii, evoluam treptat apoi ne vom axa pe marketing/reclama/promovare atat pe partea de gaming/servere de gaming ale comunitatii cat si ca forum/comunitate.

Asta nu inseamna ca nu ne desfasuram activitatea de comunitate in ritm normal, ci doar sa ne gandim din perspectiva ca suntem mult prea la inceput si cu fiecare zi ce trece ne maturizam si progresam cu ceva nou adaugat.

Urmeaza oficial: reznick, un gamestats propriu maniacx pentru serverele de jocuri ale comunitatii cat si pentru public ca un portal de adaugat servere. Si multa munca la forum si aranjarea/optimizarea acestuia.

Top Bottom