Donare

Users who viewed this discussion (Total:0)

Status
Not open for further replies.

Keops

Veteran
Veteran

Threads
2
Reaction score
10
Prietenul nostru Antonescu Teodor Alexandru in varsta de 25 de ani este diagnosticat cu leucemie limfoblastica acută si se află internat la Institutul Clinic Fundeni, secția hematologie și are nevoie URGENTĂ de transfuzii de sânge, #ORICE #GRUPA , de asemenea și de #TROMBOCITE. #NEEAPARAT #TROMBOCITE !!!!
Cand mergeti specificați neeaparat ca doriti sa donati #TROMBOCITE ❗❗❗

#SE #POATE #DONA #LA #ORICE #CENTRU #DE #DONARE #DIN #TARA #MENȚIONÂND #NUMELE #ALEXANDRU #TEODOR #ANTONESCU #SI #SPITALUL #UNDE #ESTE #INTERNAT❗❗❗
Daca doriți să l ajutați si sunteti din #BUCURESTI o puteți face donând la Institutul Național de Transfuzii - I.N.H.T ( de lângă muzeul Antipa) menționând la momentul donării NUMELE persoanei ALEXANDRU TEODOR ANTONESCU și SPITALUL la care este internat( SPITALUL FUNDENI )
Programul de donare este de luni pana vineri de la 7.30 la 13.30.
Centrul de Transfuzie Sanguina Bucuresti
Str. Constantin Caracas nr. 2, Bucuresti, Sector 1,Romania
Stim ca este o perioada dificila dar va rugam sa il ajutati.Va mulțumim!Un share la postarea aceasta ajuta mai mult decat va imaginati.HAIDETI SA FACEM O FAPTA BUNA SA IL AJUTAM SA SE FACA BINE SI SA VINA ACASA MAI REPEDE

Random.

Veteran
Veteran

Threads
67
Reaction score
36
Prietenul nostru Antonescu Teodor Alexandru in varsta de 25 de ani este diagnosticat cu leucemie limfoblastica acută si se află internat la Institutul Clinic Fundeni, secția hematologie și are nevoie URGENTĂ de transfuzii de sânge, #ORICE #GRUPA , de asemenea și de #TROMBOCITE. #NEEAPARAT #TROMBOCITE !!!!
Cand mergeti specificați neeaparat ca doriti sa donati #TROMBOCITE ❗❗❗

#SE #POATE #DONA #LA #ORICE #CENTRU #DE #DONARE #DIN #TARA #MENȚIONÂND #NUMELE #ALEXANDRU #TEODOR #ANTONESCU #SI #SPITALUL #UNDE #ESTE #INTERNAT❗❗❗
Daca doriți să l ajutați si sunteti din #BUCURESTI o puteți face donând la Institutul Național de Transfuzii - I.N.H.T ( de lângă muzeul Antipa) menționând la momentul donării NUMELE persoanei ALEXANDRU TEODOR ANTONESCU și SPITALUL la care este internat( SPITALUL FUNDENI )
Programul de donare este de luni pana vineri de la 7.30 la 13.30.
Centrul de Transfuzie Sanguina Bucuresti
Str. Constantin Caracas nr. 2, Bucuresti, Sector 1,Romania
Stim ca este o perioada dificila dar va rugam sa il ajutati.Va mulțumim!Un share la postarea aceasta ajuta mai mult decat va imaginati.HAIDETI SA FACEM O FAPTA BUNA SA IL AJUTAM SA SE FACA BINE SI SA VINA ACASA MAI REPEDE

a fost taica-miu acum,i-am zis dinainte si acum m-a sunat sa pomenesc numele,sper ca l-a ajutat. Eu sunt mai lenes,ce-i drept nici nu mi-a zis ca merge.Oricum,sper ca e mai ok.Sa ne spui cum mai este starea lui si sa-l intrebi ca chiar sunt curios daca au mai donat oameni pentru el

edit mi-a zis ca au mai donat cativa
Edit 2,a mai donat un amic,aparent e vecin de bloc cu el,e mica lumea

Last edited:

Keops

Veteran
Veteran

Threads
2
Reaction score
10
multam.. daca a fost gr ab te rog sa imi spui pentru ca au fost niste neintelegeri la transfuzii :) va tin la curent, momentan a primit niste pungi :)
@random, cum il cheama pe amicul tau care e amic cu baiatul? da.mi pm

Status
Not open for further replies.
Top Bottom