Droops ( Bizbizz ) , cel mai veteran.

Users who viewed this discussion (Total:0)

Droops

Veteran
Veteran

Reaction score
8
Salutare!

Eu sunt Droops, dupa cum ma cunosc majoritatea maniacilor , mai nou ( Dupa MnX ) in mediul online folosesc numele Bizbizz.

Numele meu real este Paul , am 25 de ani si locuiesc in Glasgow - Scotia, aici studiez si sunt stabilit de aproximativ 5 ani.

Sunt membru al comunitatii acesteia de cand s-a deschis ( pe forumul vechi eram registrat ca fiind al 17 membru sau undeva pe acolo ) unde de-alungul timpului mi-am format relatii de prietenie si am invatat sa ma joc intr-un mod distractiv cs 1.6 .

Am jucat mii de ore pe serverele comunitatii unde am primit acces ( prin activitate si efort ) la rankul de owner pe majoritatea.
Surf, Jail Break, Base Builder , Zombie mode , normal , war3 si etc..

Nu am mai jucat cs 1.6 de cand cu MnX , am inceput sa joc world of waraft ( Freakz - retail si alte servere ) pentru cativa ani.

De 2-3 ani incoace ( De cand a aparut PUBG ), am inceput sa fac stream pe platforma Twitch.tv, fiind printre primii streameri romani pe acea platforma. Am jucat pubg profesionist dar nu pentru foarte mult timp, din cauza timpului. Am jucat intr-o perioada prin Method dar in rest a fost mai mult "for fun and for streaming". Ma cataloghez ca fiind unul dintre cei mai buni jucatori de PUBG din Romania. Also am participat la turnee organizate de twitch ( Twitch Rivals - PUBG ) unde am castigat bani din urma acestuia.

Cu streaming am avut ups and downs din cauza la facultate / munca asa ca mi-a fost greu sa continui in a face, regulat. Acum, fac livestream doar cand pot si cand am timp la Call of Duty si PUBG.

Ma gasiti pe twitch aici :

As spune mai multe dar cred ca e deajuns :D ne vedem pe servere ( cand e timp ).

Mentionari cu laude: Magic , Salata, DAE , xxl , si altii care inca nu i-am vazut

P.S. : Eu sunt cel care l-a adus pe Magic pe comunitate ( Da ) .

O seara placuta!

Anthonnyyz

I'm lit af ?
Veteran

Reaction score
20
welcome back bruh, am auzit multe despre tine ;)

Magic

Staff member
Administrator

Reaction score
44
Occupation
Greu de spus
Discord
Magic#3585
muie cu dragoste bro

Alex.

MANIACX FOREVER!!
Veteran

Reaction score
25
Saluuuut! Bine ai revenit la noi pe comunitate. :)

Top Bottom