Filelist

Users who viewed this discussion (Total:0)

Choco-Latte

Veteran
Veteran

Reaction score
24
Teapa cumetre e pe.io acum ca jocurile ce se joaca magic

DaE || IceMAN`

Super Moderator
Staff member
Super Moderator

Reaction score
26
Din cauza mucisilor ca voi, care le curg balele dupa invitatii/accese damoca

Magic

Cryptomaniac
Staff member
Administrator

Reaction score
88
Ahahaha :)) il doare la pl pe Ebola la sutele sau miile de bitcoin pe care le are din filelist :))) cine stie pe ce plaja e izolat si i se rupe de domeniu .ro ca poate cumpara toate domeniile existente pentru filelist

R3d0x

Super Moderator
Staff member
Super Moderator

Reaction score
35
Ahahaha :)) il doare la pl pe Ebola la sutele sau miile de bitcoin pe care le are din filelist :))) cine stie pe ce plaja e izolat si i se rupe de domeniu .ro ca poate cumpara toate domeniile existente pentru filelist
Baiat destept.

Choco-Latte

Veteran
Veteran

Reaction score
24
Vreau și eu o invitate filelist email [email protected] (jk iceman)
Din câte am citit pe net, și-au schimbat domeniul în .io pentru ca e mai permisiv, cineva o fi cumpărat .ro sa facă schema cu guvernul

Z0mbalaU

Veteran
Veteran

Reaction score
22
Romanul e descurcaret, nu o sa cada filelist-ul prea curand, se face putin tam-tam prin tara pentru ca, cel mai probabil, pune presiune Uniunea Europeana pe noi.

R3d0x

Super Moderator
Staff member
Super Moderator

Reaction score
35
Romanul e descurcaret, nu o sa cada filelist-ul prea curand, se face putin tam-tam prin tara pentru ca, cel mai probabil, pune presiune Uniunea Europeana pe noi.
Eu spre exemplu de ceva ani nu mai downloadez nimic de pe torrent. Imi trebuie filme seriale (netflix platit lunar), am nevoie de jocuri le cumpar direct de la producatori nu de pe g2a, hrk si ce mai exista. A da, platesc si youtube sa nu mai vad reclamele alea imputite in mijlocu melodiei. 26 lei pe luna ytb premium. fix pix.

SalaslcaZ

Veteran
Veteran

Reaction score
23
Eu spre exemplu de ceva ani nu mai downloadez nimic de pe torrent. Imi trebuie filme seriale (netflix platit lunar), am nevoie de jocuri le cumpar direct de la producatori nu de pe g2a, hrk si ce mai exista. A da, platesc si youtube sa nu mai vad reclamele alea imputite in mijlocu melodiei. 26 lei pe luna ytb premium. fix pix.
filme online si adblocker, izi money saved
Post automatically merged:

dar totusi, am si eu netflix

Z0mbalaU

Veteran
Veteran

Reaction score
22
Pai iti pot spune ca esti norocos, spre exemplu, eu nu mi-as permite sa cumpar tot ce as vrea sa joc, cel putin nu la lansare, nu cand as vrea eu. Cat despre seriale si filme, as plati bucuros o suma lunara, dar sa le stiu pe toate intr-un loc, nu pe n platforme, nu mai zic ca sunt filme pe care nu le gasesti pe nicio platforma.

Sunt multi care d-abia isi permit sa plateasca abonamentul la internet, iar pentru ei, exista torenti.

R3d0x

Super Moderator
Staff member
Super Moderator

Reaction score
35
Pai iti pot spune ca esti norocos, spre exemplu, eu nu mi-as permite sa cumpar tot ce as vrea sa joc, cel putin nu la lansare, nu cand as vrea eu. Cat despre seriale si filme, as plati bucuros o suma lunara, dar sa le stiu pe toate intr-un loc, nu pe n platforme, nu mai zic ca sunt filme pe care nu le gasesti pe nicio platforma.

Sunt multi care d-abia isi permit sa plateasca abonamentul la internet, iar pentru ei, exista torenti.
Inteleg ideea. Nici eu nu le iau pe toate in ziua lansarii, doar ce imi place mie (gen forza horizon 4 cumparat cum a aparut pe microsoft store). Astept si eu reduceri etc. Eu m-am invatat dupa un prieten foarte bun plecat in Germania, care de nevoie a ajuns sa le cumpere si sa plateasca orice in online ca sa stea linistit.
De filme si eu merg pe aceeasi idee, da ma rezum la netflix.
Pentru ultima parte, cum iti asterni asa dormi.

Magic

Cryptomaniac
Staff member
Administrator

Reaction score
88
Filelist nu va cadea niciodata atat timp cat ownerul a ajuns milionar din asta si e un foarte foarte bun programator, plus nostalgia lui. Adica el are baza userilor din Romania, poate oricand sa se mute pe Panama si sa creeze ceva firma acolo si de acolo sa ruleze in lume fara stres. :D Probabil pe el il amuza Uniunea Europeana :))

Jordan

Veteran
Veteran

Reaction score
4
Din punctul meu de vedere, Filelist e bun in materie de filme/seriale doar dacă nu găsești ceva anume pe netflix/hbogo, și vrei să eviți să pierzi timpul cu site-uri gen "filme.seriale.online. ro" unde calitatea video la marea majoritate a filmelor/serialelor nu este nici măcar de 720p + reclamele care fac lag și popurile care intervin pe parcurs (asta se mai rezolva cu adblock si pop up blocker)... În materie de jocuri e bun doar când știi sigur că nu vrei să joci multiplayer și nu vrei să dai bani aiurea.

Mda, mai nașpa de cei care nu-și permit netflix/hbogo și nu au nici filelist.....nu le ramane decât online subtitrat.
De apreciat faptul că FL ne-a scutit de a da mulți bani pe diverse licențe scumpe gen adobe, mathcad, autocad, antiviruși, etc.

• Like
Reactions: xxL
Top Bottom