Nostalgia - uwc3

Users who viewed this discussion (Total:0)

Status
Not open for further replies.

DaE || IceMAN`

Veteran
Veteran

Threads
3
Reaction score
18
Salut tuturor.

Odata cu pandemia, s-au reactivat si jucatorii de diferite jocuri.

Am zis sa incep un proiect, pe minim 1 an de zile, sa dam un avant atat sv cat si comunitatii.

Concret,
Sa ne impartasim din experienta, cum am inceput sa jucam, pe ce comunitati (care sunt de mult apuse), fara reclama la ele, cu ce jucatori (daca iti mai aduci aminte).

Legat de server,
Cine poate sustine, sprijini, sa se implice, idei, sfaturi, pareri astfel incat sa concretizam si sa punem in practica inca de la inceput.
———

Am inceput prin 2006-2007, pe bimbizone. A fost unul dintre modurile cu cea mai mare diversitate si implicare pentru mine.
Dupa am jucat pe dinamik, bestshoot si cam asta a fost apusul.

Playeri: spawn99dmg, PisiKe, bimbi, bubilau, hershe, javra, ingerul decazut.

Last edited:

Magic

Alin
Staff member
Administrator

Threads
11
Reaction score
45
Occupation
Greu de spus
Discord
Magic#3585
Salut tuturor.

Am zis sa incep un proiect, pe minim 1 an de zile, sa dam un avant atat sv cat si comunitatii.

Concret,
Sa ne impartasim din experienta, cum am inceput sa jucam, pe ce comunitati (care sunt de mult apuse), fara reclama la ele, cu ce jucatori (daca iti mai aduci aminte).

Legat de server,
Cine poate sustine, sprijini, sa se implice, idei, sfaturi, pareri astfel incat sa si confetizam si sa punem in practica inca de la inceput.
———

Am inceput prin 2006-2007, pe bimbizone. A fost unul dintre modurile cu cea mai mare diversitate.

Playeri: spawn99dmg, bimbi, bubilau, hershe, javra, ingerul decazut.

Si tu pe la 12 ani iti petreceai zilnic cateva ore pe uwc3 bimbizone sa faci un nivel 1 in plus la cateva zile ? :)) era greu de facut xp dar era forta ca si gameplay daca mai putem face modul uwc3 stabil pentru cs 1.6 sau chiar pentru csgo rupem csu :D

jaVra

Veteran
Veteran

Threads
0
Reaction score
2
Salut tuturor.

Concret,

Legat de server,
Cine poate sustine, sprijini, sa se implice, idei, sfaturi, pareri astfel incat sa concretizam si sa punem in practica inca de la inceput.
———

Am inceput prin 2006-2007, pe bimbizone. A fost unul dintre modurile cu cea mai mare diversitate si implicare pentru mine.

Playeri: spawn99dmg, PisiKe, bimbi, bubilau, hershe, javra, ingerul decazut.

Salut tuturor,

Hehe...

Cand am vazut comunitatea mi s-a zbarlit parul pe mine.

Am inceput prin 2006 daca nu ma insel, pe bimbizone, mnx, gameszone, xplor.

Bimbizone era tipul de server care te atragea atmosfera de acolo si care mi-a ramas in suflet.

Ca si jucatori cunoscuti: HardDisk, PisiKe, bimbi, zombilau, ingerul decazut, DaE || IceMAN, C0st1n, Spawn99dmg, Houdini, Sk*Lulu...

Imi pare bine sa va reintalnesc pe unii si pentru cei noi salutari.

Cu respect,
jaVra.

Status
Not open for further replies.
Top Bottom