Prezentare Choco-Latte

Users who viewed this discussion (Total:0)

Choco-Latte

Veteran
Veteran

Reaction score
27
Buna siua am crescut mare magic nu cred ca e cine spune el ca e ca parca nu avea bani si acuma are si e dubioasa treaba,daca e alex26 council inseamna ca omu so dus la munka si probabil i-o fi dat bani din nou lu asta,iara iese scandal ca nu e bine asa ca nu e bine asa da macar bine ca e mnx chiar daca nu e mnx da plm daca imi da coloare eu nu am nimic in potriva ,am aproape 20 de ani am schimbat tastatura cu sticla asa ca ultimii 2 ani din viata nu prea imi aduc aminte ce am facut,am ajuns la info la iasi si am aflat cum e sa fii violat de sesiune,ce inseamna sa petreci veata de student.
Am evoluat atat mental cat si fizic,daca inainte injuram ca un birjar,acum ma abten as mai fa c acest lucru pentru k mama mia zis ca nu e frumix din partia mia sa vb urat ku oameny pe care nu ii cunosc.

Daca aveti nevoie de ajutor la ceva (in afara de donatii,bineinteles) eu sunt aici,daca inainte se lua magic de mn ca schimbam niste asset-uri la flappy bird cu muia lui,acuma ii fac aplicatii calumea pe gp,am cont de dev si pot face multe chestii.
Nu mai scapati de mine nici acuma (multumirile se trimit la catay.petrea)

2pac

Veteran
Veteran

Reaction score
3
Salut, Minte tot injura

Top Bottom