Prezentare EquinoxXx aka beq

Users who viewed this discussion (Total:0)

EquinoxXx

Membru

Reaction score
2
Ma numesc Serban Ionut Stefan, am 21 de ani ,locuiesc in Ploeisti judetul Prahova sunt absolvent. in L.T.T.D .Sunt o peroasa buna,intelegatoare imi place sa dau sfaturi dar in acelasi timp sa si primesc sfaturi. Eu sunt 2 persoane intr-una fiind zodia Balanta, sunt schimbator si de multe ori mi se spune ca sunt de neinteles. Nu-mi place niciodata solutia de mijloc,tind mereu spre o extrema sau alta ,datorita dualitatii personalitatii mele,sunt putini cei care ajung sa ma cunoasca intru totul,poate si pentru ca pe multi ii tin departe doar prin felul meu de a fi. Ma ghidez dupa motto-ul "Toul sau nimic" tocmai pentru ca nu-mi place calea de mijloc...Imi place sa am multe persoane in jurul meu pentru ca ma simt bine cand socializez,dar prietenii adevarati ii pot numara pe degete...Cand am un scop,fac absolut orice imi sta in putinta ca sa-l ating,indiferent de ce anume implica asta. Imi place sa cred ca am vointa ,dar bineinteles, ca din cauza personalitatii mele schimbatoare uneori trebuie sa fiu impins de la spateca sa fac ceva. Probabil e vorba de vointa doar atunci cand fac ceva ce imi place,daca ar fi sa dau un exemplu concret ,ar fi crosul, pe care le practic de la varsta de 14 ani , desi am intampinat destule obstacole vointa si ambitita au fost tot ce am avut nevoie pentru a trece peste ..Sunt un baiat de incredere , de treaba,intelegator,rabdator,imi socializez foarte mult ,sunt inconjurat doar de oameni care imi sunt alaturi la bine si la greu, cel mai mult urasc sa fiu mintit,Imi palce sa ies la fotbal impreuna cu prietenii,sa ma plimb prin parc,sa ies la un film sau la mall.Ca hobby-uri as putea spune ca imi place sa calatoresc,, aici cred ca as putea sa introduc si sporturile extreme,un alt hobby este joaca cu prieteni si plimbarea cu bicicleta dar si multe alte lucruri pe care mi-ar placea sa le incerc macar o data in viata.

Am mai jucat int trecut pe bb.mnx.ro / gg.mnx.ro pe gg am avut chiar si functie, BeQ aka V1russ

xxL

One Life & One Love
Veteran

Reaction score
10
Bun venit , te pricepi sa te descrii !

Anthonnyyz

I'm lit af ?
Veteran

Reaction score
20
Welcome to mNx bruh, enjoy!

Alex.

MANIACX FOREVER!!
Veteran

Reaction score
25
Bine ai venit, aproape de mn, wow, ce coincidență. :)

Top Bottom