Propunere adăugare reznick/side-bar servere!

Users who viewed this discussion (Total:16)

Status
Not open for further replies.

Alex.

MANIACX FOREVER!!
Veteran

Threads
28
Reaction score
32
Bună seara dragi Maniaci! Cu toții știți de vechiul reznick, cel mai vechi și cel mai frumos reznick pentru serverele de ManiacX CS 1.6, ei bine vreau să propun să se adauge dinou reznick (știu că este extrem de multă muncă) dar știu ca este foarte ușor adăugarea adminilor din reznick. Și ca tot am deschis subiectul despre reznick aș dorii să se adauge și side-baru cu servere, adică să arate playerii, mapă etc. Nu știu dacă se mai poate face rost de chestia asta. Aștept părerile voastre mai jos cu pro/contra!

Z0mbalaU

Veteran
Veteran

Threads
0
Reaction score
12
Daca a spus magic ca nu o sa mai fie comunitate de cs, ce sens are sa refaca reznick-ul? Pentru un server?

Magic

Alin
Staff member
Administrator

Threads
11
Reaction score
45
Occupation
Greu de spus
Discord
Magic#3585
Daca a spus magic ca nu o sa mai fie comunitate de cs, ce sens are sa refaca reznick-ul? Pentru un server?

(y) thank you
Platforma reznick nu mai reprezinta interes pentru noul vibe al comunitatii, in plus este vechi si neupdatat.. ca sa fie de folos ar trebui lucrat la el si facut inclusiv pentru csgo, statistici noi furnizate pentru jocuri noi..
Cat despre o lista cu servere.. daca promovati atat de bine cs 1.6 pe maniacx si ma impinge nevoia o sa dezvolt eu ceva statistici/lista servere proprie..
Closed.

Status
Not open for further replies.
Top Bottom