Propunere bb.maniacx.ro

Users who viewed this discussion (Total:0)

TiGaNu.

Moderator

Threads
9
Reaction score
1
Vreau pararile tuturor, care vreti sa redeschidem [basebuild(bb)] .Si cine vrea sa se implice

Black-Heart!

Veteran
Veteran

Threads
0
Reaction score
12
Eu as juca, chiar imi e dor dar sa fie si playeri pe server.

@James!? ne bagam?

Last edited:

James!?

Membru

Threads
0
Reaction score
4
Si eu as juca. Dar sa fie pus la punct.
Boost, playeri , admini. Fondatori care se implica, d'astea.

Alex.

MANIACX FOREVER!!
Veteran

Threads
28
Reaction score
32
Bai sincer nu știu câți dintre cei care joacă CS 1.6 se vor juca BB, sincer din ce am văzut majoritatea se joacă ZM, Classic, DR, nu știu dacă va merge așa de bine dinou cum a mers atunci, dar vă pot ajuta și eu dacă chiar doriți să îl deschidem. :) Pot spune că putem fii o echipă. :D

Alex.

MANIACX FOREVER!!
Veteran

Threads
28
Reaction score
32
Vreau pararile tuturor, care vreti sa redeschidem [basebuild(bb)] .Si cine vrea sa se implice

Pot spune că dacă e pot plătii eu hostul nu ar fii problemă, și dacă suntem vreo 4-5 care vor să ajute serverul putem pur și simplu să îl boostam.. Eu aș încerca și un server de DeathRun classic cum era pe vremuri, sincer îmi e dor, dar nu știu cine are addons ul de la DR-ul vechi.. Dacă nu va merge, asta e, am încercat măcar. Totuși putem încerca în altă parte, făcând reclamă, etc. :) Nu este ușor dar nici greu, trebuie să ai timp și să vrei să faci ceva. Bineînțeles dacă ai o echipă extraordinară care se implică și dorește să crească serverul atunci da, pot spune că va crește serverul. Dacă chiar vreți să vorbim puteți să îmi dați PM și vom discuta mai multe! :)

TiGaNu.

Moderator

Threads
9
Reaction score
1
Pot spune că dacă e pot plătii eu hostul nu ar fii problemă, și dacă suntem vreo 4-5 care vor să ajute serverul putem pur și simplu să îl boostam.. Eu aș încerca și un server de DeathRun classic cum era pe vremuri, sincer îmi e dor, dar nu știu cine are addons ul de la DR-ul vechi.. Dacă nu va merge, asta e, am încercat măcar. Totuși putem încerca în altă parte, făcând reclamă, etc. :) Nu este ușor dar nici greu, trebuie să ai timp și să vrei să faci ceva. Bineînțeles dacă ai o echipă extraordinară care se implică și dorește să crească serverul atunci da, pot spune că va crește serverul. Dacă chiar vreți să vorbim puteți să îmi dați PM și vom discuta mai multe! :)
Ma bucur , chiar o sa avem nevoie cu timpu de oameni care poate sa doneze, cu hostu si boost-ul ma ocup eu momentan si dupa vedem cum merge treaba.
Momentan asteptam lansarea oficiala a forumului si dupa il redeschidem.

Black-Heart!

Veteran
Veteran

Threads
0
Reaction score
12
Ma bucur , chiar o sa avem nevoie cu timpu de oameni care poate sa doneze, cu hostu si boost-ul ma ocup eu momentan si dupa vedem cum merge treaba.
Momentan asteptam lansarea oficiala a forumului si dupa il redeschidem.
@Alex. tu ma ai pe fbk, ma poti contacta acolo.
@TiGaNu. te poti baza si pe mine, il am si pe @James!? alaturi sa facem ceva frumos.

Magic

Alin
Staff member
Administrator

Threads
11
Reaction score
45
Occupation
Greu de spus
Discord
Magic#3585
Ok baieti, in cs 1.6 trebuie implicare in promovare, pe social media, pe grupuri de cs 1.6, pe forumuri si locuri unde umbla potentiali jucatori de cs 1.6, iar ca sfat, trebuie sa va implicati pe server cand il creati, sa va tineti de el, sa aveti timp si sa va pese de server si joc.. trebuie sa puneti suflet ca sa iasa, ca in orice de altfel.
ManiacX nu-si mai asuma servere proprii detinute de staff, dar sprijina maniacii pentru orice server si joc care creeaza interes maniacilor.

Top Bottom