Propuneri pentru primele servere cs 1.6

Users who viewed this discussion (Total:0)

Care va fii al doi-lea server de cs 1.6 ?

• JailBreak

Votes: 26 57.8%
  • Deathrun

Votes: 2 4.4%
  • Hide n' Seek

Votes: 1 2.2%
  • Surf

Votes: 4 8.9%
  • Old Classic

Votes: 4 8.9%
  • Zombie

Votes: 8 17.8%

• Total voters
    45
Status
Not open for further replies.

xxL

One Life & One Love
Staff member
Administrator
Veteran

Reaction score
58
Salutari si bine v-am regasit maniaci .
Pasul urmator este deschiderea a 2 servere de cs 1.6 asa ca va rog sa propuneti minim 2 moduri care va trezesc amintiri placute si vreti sa le reconstruim impreuna .
Va rog sa adaugati si un motiv pentru care alegeti cele 2 moduri.
Pool-ul se va incheia pe 19.04 la ora 16:00 .

Last edited:

Alex.

MANIACX FOREVER!!
Manager Server
Veteran

Reaction score
31
Salut! O sa îmi dau și eu cu părerea și totodată chiar am jucat foarte mult pe serverele comunității!
1. Primul server a fost de DR, dar fiindcă nu a rezistat mai mult de 5 ani, m-am băgat pe SURF, după pe JB, BB.. Din toate astea aș alege JB. Motiv? Ei bine e distracție mare și îmi place foarte mult modul de joc, caterincă, panarama.. Al doilea server care as vrea sa revină ar fii BB, cel mai tare server de Basebuilder au fost în anii trecuți, pe primul loc a fost serverul.. Ei bine, și acolo e distracție, îți faci bază singur sau cu o persoană dragă/player random.. Nu zic, și pe celelalte moduri sunt faine, dar nu sunt așa mulți playeri, aleg dintre cele 2, adică JB și BB să se deschidă pt început, pe viitor poate deschidem și alte servere! Asta e părerea mea momentan, motivele le aveți mai sus!

• Like
Reactions: xxL

Black-Heart!

Veteran
Veteran

Reaction score
15
Pai mai este nevoie de gandire?
Pentru mine unul este bb-ul si zm-ul cel vechi de pe vremea lui Ammor si Kapplin, astea 2 cred ca erau cele mai cautate in perioada aceea, mai sunt si altele precum surf dar ai zis 2. =))

Andrei

Admin
Staff member
Administrator

Reaction score
2
Ofer eu 2 servere CS, voi pregatiti addons :D

xxL

One Life & One Love
Staff member
Administrator
Veteran

Reaction score
58
Ofer eu 2 servere CS, voi pregatiti addons :D
Addons-urile le vom lua de la 0 , Deoarece s-au schimbat multe si vechile addons-uri dau multe erori peste tot , Evident ca ne vom inspira din ele si vom incerca cat de mult posibil sa iasa identice .

Pai mai este nevoie de gandire?
Pentru mine unul este bb-ul si zm-ul cel vechi de pe vremea lui Ammor si Kapplin, astea 2 cred ca erau cele mai cautate in perioada aceea, mai sunt si altele precum surf dar ai zis 2. =))
Am spus minim 2 :)

Alex.

MANIACX FOREVER!!
Manager Server
Veteran

Reaction score
31
Addons-urile le vom lua de la 0 , Deoarece s-au schimbat multe si vechile addons-uri dau multe erori peste tot , Evident ca ne vom inspira din ele si vom incerca cat de mult posibil sa iasa identice .

Pot lua si eu inca 1 server, platesc eu host-ul lunar daca vrei.. Mai multe detalii vorbim prin PM daca vrei..

Andrei

Admin
Staff member
Administrator

Reaction score
2

Sa tii cont te rog de reHLDS :).
Also o sa ne trebuiasca mai multe adrese IP, eu acum fac setup la un server :D

xxL

One Life & One Love
Staff member
Administrator
Veteran

Reaction score
58
Sa tii cont te rog de reHLDS :).
Also o sa ne trebuiasca mai multe adrese IP, eu acum fac setup la un server :D
Exact , despre reHLDS vorbeam , de asta vreau sa luam de la 0 sa nu intampinam bug-uri multe pe parcurs

Chuck Norris

Manager Server
Manager Server
Veteran

Reaction score
15
Cs go e free to play, de ce vreti sa reveniti la acelasi joc de acum 20 de ani pe care nu il mai joaca nimeni si sansele de a popula un server sunt foarte mici?

sherifu

Membru

Reaction score
6
^ ati mai incercat si acum cativa ani cu 1.6, nu a mers

Cristian

Editor Forum
Staff member
Administrator

Reaction score
58
Cs go e free to play, de ce vreti sa reveniti la acelasi joc de acum 20 de ani pe care nu il mai joaca nimeni si sansele de a popula un server sunt foarte mici?
Ideea este sa recreem nostalgia de acum cativa ani si sa facem ce nu mai exista.
Pe langa aceste servere clasice o sa facem si ce se joaca acum.

Chuck Norris

Manager Server
Manager Server
Veteran

Reaction score
15
Ideea este sa recreem nostalgia de acum cativa ani si sa facem ce nu mai exista.
Pe langa aceste servere clasice o sa facem si ce se joaca acum.
Au fost vreo 3 incercari de a reface comunitatea cu servere de cs 1.6 si nu a mers niciodata.

Cristian

Editor Forum
Staff member
Administrator

Reaction score
58
Au fost vreo 3 incercari de a reface comunitatea cu servere de cs 1.6 si nu a mers niciodata.
Fiindca niciodata nu s a dus treaba pana la capat. Mereu au fost doar chestiile de inceput si cam atat.
Addonsurile erau vechi cu multe buguri, trebuie facut tot de la zero.

Status
Not open for further replies.
Top Bottom