Salut

Users who viewed this discussion (Total:0)

AgentFLY

Membru

Reaction score
3
Pana la urma, am hotarat sa ma prezint si eu.
Salut. Numele meu este Valentin și am 18 ani. Sunt din București, sector 3. Îmi place foarte mult să joc și să mă distrez cu prietenii și familia mea. Eu personal sunt o persoană serioasă, respect oamenii care mă respectă și îmi pasă foarte mult de prietenii mei. Sunt în liceu, profil mate-info 2. Îmi place să vizionez și să joc fotbal, echipa mea preferată din România este FCSB, iar în alte țări este Atletico de Madrid. Sunt foarte atent în ceea ce fac și ceea ce propun. Culoarea mea preferată este albastru. Nu beau și nu fumez, îmi place să-mi păstrez sănătatea. Imi place sa ajut oamenii nevoiasi . Imi plac masinile Bmw si Audi. Dar mai mult Audi. Am ochi caprui si parul brunet. Imi place sa calatoresc si sa vizitez multe locuri, orase, muzee si multe altele. Imi place foarte mult sa am un animal de companie. Ador foarte mult cainii, dar si pisicile mai putin. Sunt un baiat activ , serios , generos , capabil , ascultator, imi place foarte mult sa incerc lucruri noi , sunt foarte respectuos , imi place sa imi ajut prietenii / colegii , sunt glumet atunci cand este cazul , imi place sa disting atmosfera, sunt foarte descurcaret indiferent de situatie . Sunt capabil sa lucrez in echipa, insa uneori lucrez pe cont propriu. Ma pot considera diferit de cei pe care-i cunosc. Sunt calm in orice situatie, inainte de a lua o decizie importanta gandesc fiecare lucru la rece. Nu imi plac oamenii care mint sau cei aroganti. Nu ma las deloc, vreau mereu sa castig deoarece sunt foarte ambitios. Sunt genul de om caruia ii place sa duca la sfarsit orice lucru inceput, nu abandonez pe parcurs.
Acum sa imi prezint si trecutul meu, aici pe mnx. Sa va readuc aminte de mine. Am inceput sa activez pe forumu vechi din 2016. La inceput am jucat sub numele de AgentFLY. Dar, dupa o perioada de 1 an si ceva, am inceput sa joc cu un alt nume. Acela a fost : Anormal. (nume pe forum: aNNN0RmaLL). Sub numele de Anormal, am fost admin pe bb si pe jb(pe jb pot arata cu poze, pe bb din pacate nu am). Oricum, multi ma cunosc. Pe vremea cand mnx avea propriul radio, am fost o perioada DJ. Sper ca mai tine minte Alex. !
Prin 2016, am deschis si un sv de DR. Apoi dupa o perioada, ma certasem grav cu v.endetta ala :))).. Pacat ca nu mai este sv in reznick. Ii spusesem lu Kojak sa scoata sv dupa comunitate si din reznick, ca imi furase ala sv :))). Mda. amintiri.

Z0mbalaU

Veteran
Veteran

Reaction score
21
"Nu beau și nu fumez", dupa asa o descriere babană, imi vine sa te combin. ;)

Au fost niste prezentari p-aici, zici ca-i forum de matrimoniale... :ROFLMAO:

In orice caz, te salut.

Alex.

MANIACX FOREVER!!
Veteran

Reaction score
25
Top Bottom