Veteran pentru oldschool

Users who viewed this discussion (Total:12)

Magic

Staff member
Administrator

Reaction score
44
Occupation
Greu de spus
Discord
Magic#3585
Salut, am facut gradul de veteran pentru baietii veseli din vremuri stravechi.
Ne asumam dreptul de a alege noi in functie de numele avut, din amintiri si eventual daca veniti cu vreo dovada sau prieteni care sa confirme.

Lasati un reply dupa un model care sa cuprinda numele folosit pe comunitate (sau mai multe nume daca ati avut), de cand stii de comunitatea ManiacX, o dovada daca nu ai numele cunoscut, iar daca nu ai dovada scrie cativa useri care te stiu ca esti vechi si roaga-i sa-ti dea like la postare.
Daca esti inregistrat dupa 2015 nu te mai chinui.

Dragos

Veteran
Veteran

Reaction score
12
thumbnail.jpg

E destul de veche, dar se poate vedea numele si ti-am si donat pentru VIP :))

Black-Heart!

Veteran
Veteran

Reaction score
11
Am cont de la sfarsitul lui 2013 =)) cred ca multi ma stiu @2pac, Teo, Kappalin (aveam numele GlAdIaToRuL pe zm) :)) am donat de vreo 3 ori, xxL ma stie, aveam si ceva poze dar nu stiu daca le mai gasesc.

Last edited:

SalaslcaZ

Veteran
Veteran

Reaction score
18
daca il stiu pe "haron" e destul ?
not enough my friend... trebuie sa stii de selfie-ul lu alex cu "haron e sefu meu" de pe burta

Pot primi veteran de cand eram..veteran? :-?

Sa moara Franta cand avea mnx 1-2 ani, se faceau cupe de 2v2 pe d2 mini, si am jucat codat si mi-a dat ban :(

TheChristian

Veteran
Veteran

Reaction score
4
not enough my friend... trebuie sa stii de selfie-ul lu alex cu "haron e sefu meu" de pe burta

Pot primi veteran de cand eram..veteran? :-?

Sa moara Franta cand avea mnx 1-2 ani, se faceau cupe de 2v2 pe d2 mini, si am jucat codat si mi-a dat ban :(
imi amintesc de ultima data ca vreo 10 din noi au pus poza cu magic la profil si ratatul de florin nea tradat si nu a luat ban cu noi fmm

Strumfi

Veteran
Veteran

Reaction score
7
Din 2011 am avut cont
Pot confirma "apropiatii"

Jok3r.

Veteran
Veteran

Reaction score
6
<*K3NT*>, dovada e pe messenger, in conversația dintre noi doi @Magic, fost admin de pe jb, jucator înrăit de pe bb :))

• Like
Reactions: Teo

Palm-

Veteran
Veteran

Reaction score
1
Mi-am facut contul in 2008, aveam numele s1Lv3R. Daca nu ma cunoasteti, e ok, probabil multi dintre voi nu erati nascuti atunci.

abyss mai traieste?

Top Bottom